שברולט בולט EUV Spied במהלך הבדיקה

4
שברולט בולט EUV Spied במהלך הבדיקה

שברולט בולט EUV עשוי להיות הסנסציה הקרובה בשוק המכוניות החשמליות. לאחרונה, אב טיפוס לעתיד של הרכב צולם בסרטון. ג’נרל מוטורס אישרה מוקדם יותר השבוע כי הרכב ייקרא רכב שירות חשמלי ולא EV. נראה שהחברה מתכוונת להוסיף דגמים נוספים לסדרת ה-EUV תוך הפרדת רכבי EV כקטגוריה אחרת.

נראה כי אב הטיפוס שנתפס בצילומי הריגול דומה לדור הנוכחי של Bolt EV. עם זאת, המכונית כולה מוסתרת היטב ואיננו יכולים להבחין ממנה במאפיינים. הפנסים והשבכה המכוסה מראים דמיון מסוים שהוא המקסימום שנוכל להפיק מהסרטון. ה- Bolt EUV יחלוק את פלטפורמת BEV2 עם ה- Bolt EV ובכך המכוניות יראו דומות. זה גם אומר של-Bult EUV ול-Bult EV יהיו מנוע דומה וטווח סוללה. ההערכה היא שלמכונית החדשה תהיה טווח משוער של 259 מיילים וייתכן שהיא תהיה בעלת פונקציונליות של הנעה לכל הגלגלים.

ל-GM יש תוכניות מזהירות אף יותר עבור רכבי EV עתידיים, שכן החברה מתכננת להציג פלטפורמת BEV3 חדשה לגמרי. פלטפורמה זו תאפשר לרכבי רכב עתידיים להיות בעלי טווח של 400 מייל פלוס. זהו טווח מכובד בהתאם לסטנדרטים הנוכחיים. שני כלי רכב כבר אושרו עבור פלטפורמת BEV3 כאשר ה-GMC Hummer EV וה-Cadillac Lyriq מקבלים אזכורים ראשונים. שני הרכבים הללו נמצאים תחת כיסוי לעת עתה. הם היו אמורים להשתחרר במאי, אך החשיפה התעכבה עקב המגיפה המתמשכת. החברה הקנטרה חובבים עם סרטונים קצרים רק כדי לשמור על ההייפ עד שהרכבים ייחשפו סופית. על פי הדיווחים, סביר להניח שאירוע סגור יתקיים בחודשים הקרובים.

ה- Bolt EUV עדיין בשלבי הבדיקה שלו, אבל זה לא מאבד זמן רב. הרכב ייצא כדגם 2022 עם משלוחים צפויים להתחיל מאמצע 2021. לא בטוח מה יהיה המחיר של Bolt EUV, אבל אנחנו מצפים שהוא יהיה סביב טווח המחירים של Bolt EV. זכור, אם כי ה-EUV יהיה קצת יותר גדול, אז צפו שהוא יעלה מעט יותר מה- Bolt EV. ל- Bolt EV הנוכחי יש מחיר בסיס של 37,495 $, אז אתה צריך לצפות ל-EUV בריח בטווח של 40,000 – 45,000 $.

שברולט וולט EUV Spy Photos

פוסטים דומים

Leave a Reply