למבורגיני חשפה את ה- Huracan Evo RWD Spyder

6
למבורגיני חשפה את ה- Huracan Evo RWD Spyder

יצרנית מכוניות העל האיטלקית Lamborghini חשפה את Lamborghini Huracan Evo RWD Spyder ב-7 במאי. לחברה יש רשימה של מכוניות מצליחות שכבשו את ליבם של רבים ברחבי העולם. הדגם החדש של למבורגיני לא יהיה שונה.

הדגם החדש הוא גג נפתח. ל-Huracan Evo RWD Spyder יש V10 בנפח 5.2 ליטר, המפיק מומנט מרשימים של 610 כ”ס ומומנט של 560 ננומטר המסייעים למכונית להאיץ מ-0-60 קמ”ש תוך 3.3 שניות בלבד. המהירות המרבית היא 200 מייל לשעה.

Lamborghini Huracan Evo RWD Spyder הוא גרסה מיוחדת של Huracan Evo שיש לה פונקציונליות של AWD. ה- Huracan RWD קל יותר בסביבות 70 פאונד. עם זאת, מכיוון שמדובר בגרסה ניתנת להמרה של Huracan Evo אז המשקל עולה מעט. למכוניות גג נפתחות מנוע בפנים שעוזר לחלק העליון להיפתח ולסגור. משקל נוסף זה ישפיע על תאוצת המכונית וכן על המשקל העצמי. למבורגיני עשויה להתמודד עם זה על ידי הצגת יותר אלמנטים של סיבי פחמן. ה- Huracan Evo RWD Spyder יכול גם לעלות קצת יותר מהגרסה הרגילה.

2020 למבורגיני Huracan EVO RWD Spyder 9

ייצור ה-Lamborghini Huracan Evo RWD Spyder יתחיל בקרוב במפעל Sant’Agata Bolognese. המפעל נסגר מאז מרץ, כאשר מגיפת הקורונה פגעה במדינה קשה. ממשלת איטליה סגרה את כל המפעלים והמפעלים, כתוצאה מכך. כעת, לאחר שהשפעות המחלה התפוגגו, הצמחים מוכנים להיפתח שוב.

החברה האיטלקית גם מילאה את חלקה בסיוע לממשלה להילחם בנגיף על ידי העברת ייצור של כמה מחלקות לייצור מצחייה, מסכות וערכות הגנה עבור הצוות הרפואי באיטליה.

נותר לראות אם מפעל הייצור יתחיל לפעול במלוא המרץ או שמספרי הייצור יעלו בהדרגה. למבורגיני עובדים עובדים מומחים שיחד עם מכונות מייצרים רכב למבורגיני. החברה לא יכולה להסתדר בלי כוח העבודה שלה מכיוון שרוב האנשים שעובדים שם עשו זאת במשך שנים והניסיון שלהם יקר יותר למותג האיטלקי מאשר מכירת מכוניות העל שלהם.

Lamborghini Huracan Evo RWD Spyder – גלריית תמונות

פוסטים דומים

Leave a Reply