המכונית הזולה ביותר לביטוח בשנת 2021

6
המכונית הזולה ביותר לביטוח בשנת 2021

בעולם אידיאלי, היית מוציא את כל הכסף שתקצבת לרכב שלך על המכונית עצמה.

לאחר ששילמת את הערך המוגדר של המכונית, באופן אידיאלי יהיה לך מכונית פונקציונלית מלאה גם אם אין לה כמה מהתוספות היוקרתיות יותר, אולי מחוץ לרדיו ומאוורר.

בטוח הייתם משלמים תעריפים חודשיים גבוהים רק אם תרצו מכונית יקרה עם כל התוספות? אם אתה רוצה את מושבי העור המפוארים האלה, נגן מדיה מהשורה הראשונה עם מסך LCD או אפילו מזגן חזק, היית מצפה לשלם בצדק. לא כל כך עבור מכונית בסיסית.

עם זאת, מה שאתה משלם עבור הרכב עצמו הוא פשוט אף פעם לא כל מה שאתה משלם עבור המכונית. לא רק במונחים של קניית גז או תיקוני בלאי אלא בביטוח, וזה תמיד גורם שיש לקחת בחשבון. ביטוח מעלה את התעריפים החודשיים שלך באופן משמעותי, כאשר אפילו המכוניות הזולות ביותר לביטוח עולות יותר מ-$100 לחודש.

אם אתם מחפשים להוציא כמה שפחות על ביטוח רכב, אולי אתם חושבים שרכישת הרכב הזול ביותר היא האפשרות הטובה ביותר. זה בהחלט צריך להיות המצב. אבל זה לא תמיד מה שקורה. ישנם מספר גורמים שמשפיעים על הפרמיות כיסוי מלא של רכב, ומחיר החלפה הוא למעשה רק אחד מהם.

בואו נסתכל על הגורמים המשפיעים על פרמיית הביטוח של המכונית שלכם. אז נוכל להבין אילו מכוניות זולות יותר לבטח מאחרות.

תיקונים והחלפה

ערכו האמיתי של הרכב הוא הגורם הבסיסי ביותר בכל הנוגע למחיר הביטוח לרכב שלכם, גם אם הוא לא בהכרח הגורם המשמעותי ביותר.

מכוניות יקרות עומדות לעלות יותר להחלפה במקרה של גניבה או התנגשות שגורמת למחיקתן. יתר על כן, מכוניות שיש להן חלקים יקרים שצריכים להגיע ממדינות אחרות יעלו יותר לתיקון.

ספק הביטוח שלך לוקח את זה בחשבון בעת ​​הסדרת פרמיה. עם זאת, זה גם לוקח בחשבון את הסבירות שהמכונית שלך תזדקק לתיקון או החלפה.

הדוגמה המסובכת ביותר לכך היא קניית מכונית וינטג’ כמחיר פרימיום. לא רק שרוב הביטוחים לא יכסו את מה ששילמת עבורו, אלא שההוצאה של קבלת חלקים עבורו תגרום לפרמיות שלך לעלות מבעד לגג.

בטיחות בדרכים

בטיחות המכונית שלך על הכביש היא גורם עצום במחיר הפרמיות שלך. מכוניות שיש להן פחות סיכוי להחליק ובעלות בלימת חירום יעילה יותר יהיו מעורבות בפחות התנגשויות.

זה כמובן אומר שלמכוניות זולות יותר עם פחות אמצעי בטיחות ואבטחה או בעלות טיפול גרוע יותר מדגמים יקרים יותר יש צורך הרבה יותר גבוה בתיקונים יקרים יותר, מה שדוחף את הפרמיות ממש למעלה.

יתרה מזאת, מכוניות יציבות שיכולות להתמודד עם רמות פגיעה גבוהות יותר ידרשו פחות תיקונים ופחות יידרש להחלפה מלאה.

גם בטיחות הנהג והנוסעים משחקת חלק. במכוניות בעלות מאפייני בטיחות המגינים על נהגים ונוסעים, חברות הביטוח עומדות בפני פחות סיכון שיאלצו לשלם תביעות יקרות עבור טיפול רפואי, שבדרך כלל הן מחויבות לשלם מעבר לכל נזק לרכב.

אבל לא רק הבטיחות בכביש חשובה.

בִּטָחוֹן

חלק מהמכוניות אטרקטיביות יותר לגנבים מאחרות.

זה יכול לנבוע ממספר סיבות, כולל הקלות שבה הם יכולים למכור את המכונית או חלקים מהמכונית, הקלות שבה הם יכולים לחוט את המכונית, והיכולת לנסוע משם מבלי למשוך תשומת לב. במילים אחרות, בעוד שמכונית נוצצת מושכת את ערכה, היא תהיה קשה יותר לגנוב מאשר מכונית שמשתלבת.

באזורים “בסיכון” יותר עם מספר גבוה של גניבות מכוניות ותקיעות מכוניות, יש סבירות גבוהה יותר להתמקד בסוגים מסוימים של מכוניות מאחרות, ותצטרך להתאים את דמי הביטוח בהתאם.

למרבה הצער, הערך האמיתי של המכונית לא קשור לזה ולעיתים קרובות הדגמים הזולים יותר נפגעים בתדירות גבוהה יותר, מה שאומר שאנשים שיש להם פחות כסף להוציא על המכונית שלהם עלולים לשלם דמי ביטוח גבוהים יותר.

לכן, מאפייני האבטחה של המכונית שלך, כמו גם הסבירות להיות ממוקד על ידי גנבים, משחקים תפקיד גם במחיר הפרמיות שלך. למרבה המזל, לא הגדול ביותר, אבל עדיין חלק משמעותי.

קישוטים

לבסוף, הגזרות שמגיעות עם המכונית שלך (או שאתה בוחר כתוספות) משפיעות גם על מחיר הפרמיות שלך.

מכוניות עם מערכות סאונד שקל לגנוב, מערכות אבטחה שיקרות להחלפה ותכונות אחרות יקרות או קשות להשגה יזכו לפרמיה גבוהה יותר.

אם אתה מוציא יותר כסף, אז, על מערכת הקול החדישה שלך מאשר על המכונית עצמה, תצטרך לוודא במיוחד שמערכת הקול מכוסה במלואה ושהיא לא מעלה את הפרמיות שלך יותר מדי. בתהליך.

עם כל זה בחשבון, בואו נסתכל אילו מכוניות הכי זול לבטח.

המכוניות הזולות ביותר לבטח

10 המכוניות הזולות ביותר לביטוח בשנת 2021 הן:

  1. הונדה CR-V LX ………………… 1,574 דולר
  2. ג’יפ רנגלר JL Sport….$1,585
  3. סובארו קרוסטרק…………………..$1,606
  4. סובארו פורסטר 2.5 ליטר ………1,613 דולר
  5. יונדאי טוסון SE ………… 1,637 דולר
  6. Jeep Compass Latitude ….$1,645
  7. שברולט אקווינוקס L …………..$1,661
  8. Ford Escape S …………………..$1,663
  9. פולקסווגן טיגואן SE ……$1,663
  10. פורד F-150 XL …………………..$1,672

הזול ביותר קיה לבטח הוא ה-Sportage EX ב-1,705 דולר. זוהי המכונית הארבע-עשרה הזולה ביותר לביטוח. בסך הכל, קיאס נמצאות בצד היקר יותר של המכוניות הלא יוקרתיות לביטוח, בין היתר בגלל עלויות תיקון יקרות יחסית ולא בגלל היעדר מאפייני בטיחות.

באופן אידיאלי, בחירת הרכב שלך לא צריכה להסתכם במחיר הביטוח. עם זאת, ביטוח הוא הוצאה נוספת שעליכם לתקצב, וחלק מהמכוניות יקרות משמעותית לביטוח מאחרות.

פוסטים דומים

Leave a Reply