הכבישים הגדולים והטובים יותר של טקסס

9
הכבישים הגדולים והטובים יותר של טקסס

אין זה פלא שטקסס ידועה לשמצה בכך שהיא עושה הכל רק קצת יותר גדול.

בשטח מדהים של 261,914 מיילים רבועים, טקסס עומדת כמדינה השנייה בגודלה אחרי אלסקה והגדולה ביבשת ארצות הברית. ערים כמו אוסטין, דאלאס וסן אנטוניו ידועות בזכות האישיות האדירה שלהן, האוכל האגדי, סצנות האמנות העולות ופסטיבלי המוזיקה האייקוניים שלהן. מהמישורים הגדולים של צפון מערב טקסס ועד לשפכים המלוחים של המפרץ, יש מגוון מדהים של סביבות טבעיות בתוך המדינה המדהימה הזו שאפשר להצטרף לערים הדינמיות שלה. לכל נשמה סוררת יש בית בטקסס.

בנוסף להיותה מהמדינות הגדולות ביותר, טקסס במקרה גם מטורפת על מכוניות, מארחת אירועים כמו פורמולה 1 גרנד פרי של ארצות הברית מדי שנה ומציעה עשרות ועשרות כבישי נהיגה מדהימים שזורמים בנוף הדרמטי שלה.

אחרי שסיירנו בטקסס לאירועי ה-Open Road האפיים שלנו, רצינו לשתף אתכם בנסיעה האפית של טקסס שלוש האחיות. שלושת הכבישים המהירים האלה לוקחים את אלה שמוכנים להתמודד עם האתגר למסע אפי דרך מדינת היל טקסס וזה ישאיר אותך חסר נשימה.

Ranch To Market Road/כביש 337

ריצה מיקב Lost Maples ל-Camp Wood, Ranch To Market Road / כביש 337 הוא סוג הכביש שממנו עשויים חלומות והוא מתחיל את מסע שלוש האחיות ממש.

כביש 337 עובר דרך האזור האפי המכונה מדינת היל טקסס במשך כ-35 מיילים, כביש 337 חותך נתיב דרך ארצות הקניונים של היל קאנטרי וחוצה תחתיות דרמטיות של אבן גיר שעברה בליה. תוכנן במקור כדרך להעברת סחורות חקלאות לשוק, הוא נוסע במרחצאות הטבעיים של קניונים ורכסים המובילים אותך לדרוך על הבלמים כדי לעצור לכמה נופים עוצרי נשימה. לאורך הדרך, תוכלו לחקור את האזור הטבעי Lost Maples, שהוא סוחף במיוחד בסתיו ומציע צפייה בחיות בר של כל דבר, מנשרים ועד Javelinas.

צילום: tpwd.texas.gov

כדי לפתות נהגים (או רוכבים) הדרך מציעה כמה משינויי הגבהים הגדולים ביותר בטקסס, המטפסת למעל 2000 רגל במקומות מסוימים, יחד עם סדרה מדהימה של סיבובים שנבנו כדי לרגש ולאתגר נהגים. בקטע אחד של 15 מייל ליד ונדרפול, יש יותר מ-65 פינות לפתות נהגים בכל רמות המיומנות. תאמינו לנו כשאנחנו אומרים שהדרך שלו בנויה להרואיות גיבורי-על של מכונית-על ולא תצליחו למחוק את החיוך מהפנים שלכם.

בסופו של דבר תגיעו בעיירה הקטנה (706 אנשים קטנים) קאמפ ווד, אבל למרות גודלה הקטן, לקמפ ווד יש משיכה ענקית אחת. נהר Nueces האפי נותן למטיילים העייפים הזדמנות להתקרר במימיו היפים והטורקיזים וליהנות מכל דבר, החל מצלילה בבריכת “חבוש” ועד לדירה עדינה ליד הצוקים. אתה תרגיש שאתה במרחק מיליון קילומטרים מהכל ובכל זאת אתה לא רחוק מהכביש הראשי.

מחנה ווד לפינת האחות המעוותת טקסס / כביש 335

זורם לאורך נהר Nueces, כביש 335 נוסע מעלה מקמפ ווד אל פינת האחיות המעוותת של טקסס, ששמה ההולם את השם. שלב המסע הזה מרוחק ושקט ועובר באזור טבעי מלא בבקתות ציד הנותנות מענה למי שמחפש לצוד צבי Whitetail ילידים, ציפורים מקומיות ועוד.

מעבר לנוף הטבעי המדהים של הדרך עצמה, הרפתקנים צריכים לבדוק את האזור הטבעי של בולע השטן ברוקספרינגס הסמוכה להרפתקה בגודל טקסס. מדי ערב, למעלה מ-3 מיליון (כן, אמרנו מיליון) עטלפים יוצאים ממערה ענקית וצורכים למעלה מ-30 טונות של חרקים בערב אחד. בנוסף לעטלפים, מערות Kickapoo הסמוכות מספקות להרפתקנים הזדמנות לסייר במערכת מערות נוספת, יחד עם הנאה מטיולי הליכה, רכיבה על אופניים ועוד.

תוך 40 מייל בלבד, תוכלו לחוות את הטוב ביותר שיש לטקסס להציע.

Texas Twisted Sisters NW Corner ל-Leakey / 336

משלימים את לולאת שלוש האחיות הוא קטע הכביש המתפתל והצלילה המכונה Highway 336.

בעקבות עמק נהר ווסט פריו, קטע כביש מתפתל זה מציע גם נופים אפיים של חוות וגם כמה מהנהיגה הטכנית ביותר במסע שלוש האחיות. הקטנת פינות הרדיוס העמוסות בעצי ארז ופקאן מקומיים לאורך הכביש המהיר כאשר ירידה תלולה ללא מעקות בטיחות מראה שהנהיגה הזו אינה מיועדת לבעלי לב חלש.

לאחר שתנסו להסדיר את הנשימה, תסיימו בעיירה הקטנה ליקי, שם ארוחת צהריים בבילוי האופנוענים המכונה Bent Rim Grill ומרחפת מתחת לעצי הפקאן על נהר פריו נמצאים בהישג יד של כל מטייל עייף שרוצה. להוריד עומס.

פגעו חזק בפינות ואז קחו את זה בקלות, זו דרך החיים בטקסס.

טקסס מיועדת למכוניות-על

נסיעה בלולאת שלוש האחיות במכונית-על היא חוויה שלעולם לא תשכח.

מכוניות-על הן כלי רכב ייעודיים אשר מתוכננים מכלי רכב שעוברים את הכפפה של הספורט המוטורי. המשמעות היא שהם לא רק נועדו לספק תאוצה מרגשת וקרבית, אלא גם לספק רמת כושר טיפול שתהפוך את ההתמודדות עם שלוש האחיות לריגוש אמיתי. מצליל של פורשה שטוחה שש ועד לרעש של למבורגיני הוראקן V10, נהיגה במכונית-על במדינת היל טקסס תהיה חוויה שלעולם לא תשכח.

אנו מציעים סיורים של חצי יום במדינת היל היפה של טקסס ונותנים לכם את ההזדמנות לחקור את הנוף היפה הזה בצורה שלא חשבתם שאפשרי. תנהגו במגוון מכוניות-על מהיצרניות הטובות בעולם ותדחפו את הגבול בכמה מכבישי הנהיגה המשובחים בארץ. זה רק אתה והדרך הפתוחה.

למה אתה מחכה? בואו לנהוג ב-Open Road בטקסס היום!

להזמין עכשיו

הפוסט The Bigger and Better Roads of Texas הופיע לראשונה ב-Xtreme Xperience.

פוסטים דומים

Leave a Reply